Co oznacza krwawienie w 5 tygodniu ciąży?

Witam! Jesli obliczajac ciaze,na podst.ost.miesiaczki,to jestem w 5tyg.ciazy. Od 10dni krwawie. Wczesniej,jak na okres 3 dni normalnie,po nim plamienie brazowe,a od 2 dni krwawie dosc duzo na czerwono. Do tego mam bol podbrzusza i plecow.Wczoraj bylam w szpitalu. Na usg nic nie widac,ani ciazy,ani nic innego. Ciaze potwierdza test ciazowy u ginekolog i w szpitalu. Powiedziano mi,ze to prawdopodobnie poronienie i puszczono mnie do domu. Zadnych lekow. Moje pytanie. Czy to normalne?

Niestety w przypadku poronienia takie krwawienie z dróg rodnych może trwać kilka dni. Oczywiście jeśli nadal krwawienie będzie się przedłużało i było obfite trzeba w tej sprawie ponownie pilnie skonsultować się bezpośrednio ze swoim prowadzącym ginekologiem.