Co oznacza krwawienie z dróg rodnych po stosunku?

Witam,w czwartek kochałam się z chłopakiem i nic mi nie dolegalo,wręcz przeciwnie czułam się świetnie ,aż do dzisiaj.Jest trzeci dzień po stosunku a ja rano budzę się z bólem brzucha ,idąc do lazienki zauważyłam krwawienie przy oddawaniu moczu i tak jest przez cały dzień, boli mnie brzuch i mam krwawienie.Jakie mogą być przyczyny,poradzcie coś

Nie wiem kiedy wypada Pani krwawienie miesiączkowe, być może to miesiączka.
Poza tym może to być krwawienie z nadżerki, ew. z torbieli jajnika. Jeśli pojawiło się 3 dni po stosunku to nie jest to raczej krwawienie kontaktowe.