Co oznacza krwawienie z ucha u 2-latka?

Witam! Syn 2 lala 10 miesięcy mial dzis badanie ABR w szpitalu (diagnozujemy opóźniony rozwoj mowy). Przed samym badaniem ogladali mu uszy. W jednym znow mial korek woskowiny ktory zostal czyms metalowym wyjety przy okazji kaleczac go gdzies w uchu. Pojawiła sie krew Po badaniu z elektrodami pani powiedziala, ze niedosluchi nie ma. Nie chcialo natomiast wyjsc badanie tympanometrii w tym uchu. Wyciągając wtyczke z ucha zauwazyla kawalki zakrzepnietej krwi, powiedziala ze moze to przez to. Czy rzeczywiscie to może byc przyczyna? A jesli nie to co moze oznaczac zly wynik tympanometrii a jednym uchu jesli badanie z elektrodami wyszlo ok? Oficjalne wyniki dopiero za 2-3 tygodnie:(

prawdopodobnie doznał urazu mechanicznego skóry przewodu słuchowego w trakcie usuwania woskowiny haczykiem usznym. czasami tak się zdarza przy badaniu dzieci. Spokojnie. Ale skoro się martwisz to przyjedź.