Co oznacza krwawy śluz podczas stosowania Duphastonu?

Dzień dobry. Zażywam lek Duphaston 2x1 przez 10 od 16 do 25 dc w celu uregulowania cyklu miesiączkowego. Przez 2 cykle miesiączka przychodziła na drugi dzień od skończenia. Wczoraj minął 6 dzień od zażycia ostatniej tabletki i nie mam nadal miesiączki tylko śluz zabarwiony krwią, nie wiem co o tym myśleć. Czy mam ten dzień liczyć jako pierwszy dzień cyklu czy takie plamienie nie zalicza się do tego ? Czy mam liczyć dni do 16 i znowu przyjmować duphaston od 16 do 25 dnia? Dodam, że nie mam możliwości kontaktu z lekarzem, wieć myślę że to wszystko może być spowodowane pracą i stresem. Ciąża jest wykluczona.

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym się mimo to skonsultować z ginekologiem. wskazane jest badanie ginekologiczne.