Co oznacza kwas w ustach?

Kwas w ustach - na podniebieniu, problem z przełykaniem Od kilku miesięcy borykam sie z ciągłym uczuciem kwasu w ustach - nieważne czy rano, czy w nocy, czy po jedzeniu czy przed. Przeszłam na dietę, nie jem niczego co mogłoby szkodzić. Gastroskopia wykazała lekką przepuklinę rozworu przełykowego - mały refluks. ale na te kwasy nie pomagają leki uderzające w refluks. Zapalenie zatok też wykluczone. Jak wezmę antybiotyk jest parę dni spokoju. Co to może byc? Jakaś nerwica czy co? Nie daje się już życ z tym kwasem , ciągle aż po nosie mi leci pot z tego kwasu.

Witam, jednak jeżeli stwierdzono refluks to uczucie kwasu w ustach byłoby uzasadnione.
Pisze Pani "Jak wezmę antybiotyk jest parę dni spokoju" no ale
ktoś kto Pani te antybiotyki przepisuje robi to z jakiegoś powodu,
z jakiego???? Antybiotyki to nie czekoladki. Radziłbym się spytać ?
Poza tym powinna Pani sprawdzić także swój poziom stresu u jakiegoś psychoterapeuty, który to potrafi.
Pozdrawiam