Co oznacza lekkie kłucie z prawej strony brzucha?

Witam! Od jakiegoś czasu czuję ból z prawej strony brzucha lekkie kucie. Ostatnio gdy wstałem rano czułem ból w klatce piersiowej oraz nasilił się ten ból w prawym boku popołudniu doszła do tego jeszcze gorączką max 38.5 po zażyciu leków przeciwbólowych ból w klatce ustal a gorączką zeszła w nocy. Kolejnego dnia boli już tylko w prawym boku podczas ruchu. Niestety nie mogę przez najbliższe dni udać się do lekarza. Znajomy twierdzi iż może być to atak woreczka żółciowego. Co powinienem zrobić w tej sytuacji???

Lek. Paweł Szadkowski

Konieczna jest ocena lekarza podczas badania. Sugeruję udać się do lekarza pierwszego kontaktu lub chirurga ogólnego. Faktycznie pana objawy mogą sugerować ostre zapalenie pęcherzyka żółciowego lub inne ciężkie schorzenie.