Co oznacza lekkie plamienie po poronieniu?

Witam.27lutego 2018.r. mialam poronienie samoistne. W 33 dniu po poronieniu zamiast miesiaczki dostalam tylko plamke krwi.Dodam ze 10marca bylam u ginekolga I stwierdzil ze wszystko sie oczyscilo. Ale 11 marca czyli dzien po badaniu mialam delikatne brazowe plamienie ze sluzem.Co to moze byc? Oczywiscie musze dalej czekac az pojawi sie miesiaczka ? Moze organizm nie doszedl jeszcze do siebie? Dziekuje za odpowiedz.

Lek. Tomasz Budlewski

proszę koniecznie ponownie udać się do ginekologa , po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.