Co oznacza lekkie plamienie w terminie okresu?

Witam, mam 39 lat. w zeszłym miesiącu zamiast okresu miałam lekkie plamienie. Myślałam ,że to stres ma wpływ na miesiączkę. W tym miesiącu znowu zamiast okresu plamienie, które trwa już tydzień. Dodam jeszcze, że na stałe biorę leki: asentrę 50mg pół tabletki isoptin sr 120mg i rosverę 5mg. Martwię się, a wizyta u ginegologa dopiero za dwa tygodnie.

Lek. Michał Lenard

Zaburzenia miesiączkowania mogą być spowodowane zarówno stresem, jak i leczeniem. Konieczna będzie wizyta u ginekologa, który zleci odpowiednie badania i w razie potrzeby zdecyduje o modyfikacji leczenia. Pozdrawiam!