Co oznacza linia Z wyraźna z małymi wypustkami położona na wysokości wpustu?

Gastroskopia opis: Przełyk, wpust bz. Linia Z wyrażna z malymi wypustkami polozona na wysokości wpustu. W inwersji okolica podwpustowa, dno żoladka bez zmian. Flady blony śluzowej prawidlowo rozwinięte, antrum kształtne, śluzówka elastyczna. Odźwiernik drozny, kształtny. Opuszka i część zaopuszkowa XII-cy niezmieniowa. Test na obencność Hp ujemny. Rozpoznanie gastroskopowo bz. https://tufotki.pl/vBHiA Objawy: problem z przełykaniem, suchość gardła, chrypka. Czy ten opis wskazuje co mi jest?

Lek. Paweł Szadkowski

Ten opis nie wyjaśnia wystąpienia w.w. objawów. Linia Z stanowi granicę pomiędzy błoną śluzową przełyku, a żołądka. Podany opis gastroskopii jest w normie.