Co oznacza lymphadenitys reactiva chronica?

KOBIETA , 60 LAT , TCZEW Witam,jestem po usunięciu wor. żół. m.lap. , odebrałam wyniki bad hist.Częściowo rozcięty pęcherzyk żółciowydł.7,5 cm i śr.2,5 cm,pokryty beżową,gładką surowicówką oraz wysłany zieloną,ziarnistą błoną śluzową.Sciana pęcherzyka gr.do 0,4 cm.W ok szyi pęcherzyka znaleziono beżowy sprężysty węzeł chłonny śr.0,3 mm.Rozpoznanie Cholecistitis chronica activa et partim atrophica.Lymphadenitys reactiva chronica.czy mam się marwić tym wynikiem?

Witam. Uzyskała Pani potwierdzenie o konieczności wykonanej operacji. Tego już nie ma- woreczek przecież został usunięty, Dlatego nie ma się co martwić.