Co oznacza małe krwawienie przy dodatnim teście ciążowym?

Witam. Miesiąc temu robiąc test ciążowy wyszedł pozytywny. 2 wyraźne kreski, tydzień później czyli 3 tygodnie temu nastąpiło obfite krwawienie z dużym skrzepem włącznie o wymiarach około 3cm i krwawienie przez 1.5 tygodnia. W sobotę robiłam kolejny test i wyszedł pozytywny lecz ta druga kreska była bardzo słaba i pokazała sie po czasie. Dziś dalej mam lekkie krwawienie i od czasu do czasu minimalny skrzep. Co to może oznaczać. Czy jestem w ciąży?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u ginekologa i ocena . Warto wcześniej oznaczyć poziom beta hcg