Co oznacza miernie zaczerwieniona śluzówka?

Odkąd pamiętam męczę się z uczuciem niesmaku oraz nieprzyjemnym zapachem z ust.W wieku 17 lat postanowiłam wykonać gastroskopię.Wynik-miernie zaczerwieniona śluzówka,przełyk wpust w inwersji niedomykalny, cała reszta była bez zarzutu. Jedyne co mnie męczy to kwestia zapachu z ust.Utrzymuje się on bez względu na to jakie jadam potrawy. Zastanawiam się nad laparoskopią.Czy ów zabieg będzie w stanie całkowicie i bezpowrotnie zniwelować mój problem? Będzie można po nim wrócić do ćwiczeń? Pozdrawiam

Przykro mi ale nieprzyjemny zapach z ust często jest uwarunkowany ganetycznie i często żadne próby leczenia nie są w stanie go zlikwidować. Może masz posute ząbki? Może masz pasożyty? Glista?Tasiemce? Bacterium coli w gardle? Grzyby a kale? Ozenę w nosie?. Zropiałe migdałki podniebienne do usunięcia? I ten wpust sobie zamknij.Zbadaj to wszystko.