Co oznacza mój wynik badania b-HCG?

Witam. Mam 33 lata, od pół roku staramy się z mężem o dziecko, jesteśmy pod stałą opieka lekarza, który zalecił przyjmowanie leku C*** (od dwóch cykli).

W 13 dniu ostatniego cyklu na USG był widoczny pęcherzyk 22 mm, wtedy też miałam podany zastrzyk O*** i zalecenie współżycia po 24h. Dzisiaj jest 30 dc i 16 od współzycia, właśnie odebrałam wynik beta-HCG <5,O, niestety nie umiem go odczytać, a wizytę mam za kilka dni - proszę o pomoc i z góry dziękuję.

Redakcja abcZdrowie

Dziękujemy za zadanie pytania.
Twoje pytanie dotyczy prośby interpretacji wyników badań i niestety nie możemy na nie odpowiedzieć. Skonsultuj swoje wyniki badań ze swoim lekarzem prowadzącym, który znając Cię i mając historię Twojej choroby, będzie mógł właściwie ocenić Twój stan zdrowia.
Zachęcamy do zadawania innych pytań, na które z przyjemnością odpowiemy.
Z wyrazami szacunku,
Zespół redakcyjny abcZdrowie.pl