Co oznacza mój wynik badania czystości pochwy w 20-tym tygodniu ciąży?

Prosze o interpretacje wyników : Badanie czytości pochwy : Komórki nabonkowe - obecne Leukocyty- liczne wpw Clue Cells -nieobecna Lactobacillus- liczne wpw Flora bakteryjna obecna Grzyby brak w polu widzenia Ziarenkowce G - liczne wpw Paleczki G- poj.wpw Jestem w 20tyg ciazy

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna wizyta u ginekologa prowadzącego ciążę i określenie dalszego postępowania.