Co oznacza mój wynik badania piersi i czy powinnam zrobić również biopsję?

Witam Mam 28 lat Wynik badania: Sutki o budowie gruczolowo tłuszczowej. Nie stwierdzono zmian ogniskowych litych ani torbielowatych. W sutku lewym stwierdzono zmianę hypoechogeniczna że wzmocnieniem echa za zmianą o wymiarach 5.8 mm x szer. 3.7 mm x grubość 5.2 mm. Sąsiadująco druga zmiana - skupisko torbielek śr ok 4.1 mm. W sutku prawym nie stwierdzono zmian letniskowych złotych ani torbielowatych. Przewody mlekowe prawidłowej szerokości. Węzły chłonne pachowe nie powiększone. BIRADS III badanie USG za 3 miesiące co oznacza Birads? czy nie powinnam mieć zrobione biopsji ? W rodzinie było kilka zachorowań na raka( jajnika, prostaty, płuc,piersi) Babcia( mama mamy) zmarła w zeszłym roku ( miała raka skóry, piersi i żołądka(przezuty))

Zgodnie z zaleceniami - BI-RADS 3: badanie, w którym wykryto zmianę prawdopodobnie łagodną, ryzyko złośliwości wynosi do 2%, zaleca się kontrolę obrazową za 6 miesięcy, może dotyczyć zmian takich jak: skupiska mikrozwapnień, torbiele złożone, gruczolakowłókniaki, asymetryczne zagęszczenia. U kobiet z podwyższonym ryzykiem zachorowania na raka piersi zalecane jest wykonanie biopsji gruboigłowej i pobranie materiału do badania histopatologicznego.