Co oznacza mój wynik CRP?

Dzień dobry, od jakichś dwóch tygodni mam delikatnie powiększony węzeł chłonny po prawej stronie szyi, który daje o sobie znać - delikatnie pobolewa mnie szyja. Dostałam leki przeciwzapalne (nie były to antybiotyki), które działały do czasu odstawienia. Po odstawieniu leków ból wrócił, jednak nieco mniejszy, więc mój lekarz prowadzący zalecił mi badanie CRP. Dziś otrzymałam wynik, i81 crp - 0,24 ml/dL, przy czym zakres referencyjny to 0,00 - 0,50. Co oznacza ten wynik? Czy CRP jest bardzo podwyższone? Bardzo proszę o interpretację.

Lek. Paweł Szadkowski

Jeśli wynik jest 0,24 - jest to norma i nie ma powodu do niepokoju.