Co oznacza mój wynik rezonansu zrobiony ze względu na silne bóle kręgosłupa lędźwiowego?

Witam.Mam 42 lata .Silne bóle kręgosłupa lędźwiowego oraz prawy pośladek biodro i cała noga aż do stopy.Wyniki mojego rezonansu.: NIEWIELKIE LEWOSTRONNE SKRZYWIENIE KREGOSLUPA LEDZWIOWEGO.WIELOPOZIOMOWW DROBNE ZMIANY ZWYRODNIENIOWE NA PRZEDNICH I BOCZNYCH KRAWEDZIACH TRZONOW ORAZ ZAZNACZONE W STAWACH MIEDZYKREGOWYCH NA POZIIMIE L4 DO S1.OBNIZONA INTENSYWNOSC SYGNALU W OBRAZACH T2 ZALEŻNYCH KRĄŻKÓW MIEDZYKREGOWYCH NA POZIOMIE OD L4-S1-ZMIANY DEGENERATYWNE.NA POZIOMIE L3-L4-L5 NIEWIELKIE CENTRALNO-DWUBOCZNE UWYPUKLENIA KRĄŻKÓW MIEDZYKREGOWYCH.NA POZIOMIE L5-S1 CENTRALNA PROTUZJA KRAZKA MIEDZYKREGOWEGO NA GŁĘBOKOŚĆ DO 3 MM.OTWORY MIEDZYKREGOWE WOLNE.KANAŁ KREGOWY BEZ CECH STENOZY.STOŻEK RDZENIOWY NIEUCISNIETYO O PRAWIDLOWEJ INTENSYWNOSCI SYGNALU.PROSZE O WYJASNIENIE.

Najważniejszy stan Pacjenta, sprawność, objawy, dolegliwości
OPIS MRI kręgosłupa lędżwiowo-krzyżowego do interpretacji klinicznej! : " Wyniki rezonansu.: NIEWIELKIE LEWOSTRONNE SKRZYWIENIE KREGOSLUPA LEDZWIOWEGO. WIELOPOZIOMOWE DROBNE ZMIANY ZWYRODNIENIOWE NA PRZEDNICH I BOCZNYCH KRAWEDZIACH TRZONOW ORAZ ZAZNACZONE W STAWACH MIEDZYKREGOWYCH NA POZIIMIE L4 DO S1. OBNIZONA INTENSYWNOSC SYGNALU W OBRAZACH T2 ZALEŻNYCH KRĄŻKÓW MIEDZYKREGOWYCH. NA POZIOMIE OD L4-S1-ZMIANY DEGENERATYWNE. NA POZIOMIE L3-L4-L5 NIEWIELKIE CENTRALNO-DWUBOCZNE UWYPUKLENIA KRĄŻKÓW MIEDZYKREGOWYCH. NA POZIOMIE L5-S1 CENTRALNA PROTUZJA KRAZKA MIEDZYKREGOWEGO NA GŁĘBOKOŚĆ DO 3 MM.OTWORY MIEDZYKREGOWE WOLNE.KANAŁ KREGOWY BEZ CECH STENOZY. STOŻEK RDZENIOWY NIEUCISNIETY O PRAWIDLOWEJ INTENSYWNOSCI SYGNALU. " . Zmiany zwyrodnieniowe wielopoziomowe, lekka skolioza i dyskopatia L5-S1 ; bez patologicznego zwezenia. Konieczny pełny wywiad, konsultacja neurologiczna, ocena stanu zdrowia i objawow ubytkowych, bólowych.... Pozdrawiam i zapraszam