Co oznacza mój zapis badania jajnika?

Co oznacza następujący zapis z badania? "w obrębie jajnika prawego policykliczna o mieszanej echogeniczności ( endometriosis susp) o wymiarach 75x63 mm"

Lek. Michał Lenard

Opis badania sugeruje obecność w prawym jajniku ogniska endometriozy. Konieczna będzie wizyta u ginekologa, który oceni wynik badania i zdecyduje o dalszym postępowaniu. Pozdrawiam!