Co oznacza moja tk zatok?

Witam, Mam 22 lata.Dnia 17 października nagle straciłam słuch w prawym uchu. Wcześniej leczona byłam na zapalenie oskrzeli-antybiotyk Klabion uno 500mg. Trafiłam do szpitala z diagnozą głuchota idopatyczna. Przez 6 dni dostawałam dozylnie sterydy, leki przecizakrzepowe i na szumy i zawroty głowy. Wypisano mnie do domu z takim niedosłuchem z jakim przyszłam ponieważ sterydy nie pomogły. Skierowano mnie do komory hiperbarycznej. Miałam 15 sesji tylko, ze one nic nie pomogły. Zostałam odesłana do laryngologa, że tam mam się dalej leczyć. Po wizycie u laryngologa stwierdził, że mam krzywą prawą przegrodę nosową z czego wynika przewlekłe zapalenie zatok z krwistą wydzieliną od czasu do czasu. Dostałam krople do nosa Metmin 2x1. Uchem się wogóle nie zajął. Wychodząc ze szpitala miałam tylko niedosłuch na poziomie 40 decybeli w prawym uchu natomiast w lewym było na poziomie zero czyli jak u zdrowego człowieka. Natomiast po komorze zrobił mi sie też 11% niedosłuch w lewym uchu. Dostałam skierowanie na TK. Dzis odebrałam wyniki, które brzmią następująco: Elementy kostne ścian zatok obocznych nosa prawidłowe.Polip w zatoce klinowej lewej 18mm. Poza tym powietrznośc zatok obocznych nosa jest prawidłowa. Kompleksy ujściowo-przewodowe drożne. Przegroda nosowa prawostronnie uwypuklona. Pomógł by mi ktoś bardziej kompetentny ? POMOCY!!!!

Do pełnej konsultacji Laryngolog i Neurolog Wskazane może byc też badanie MRI głowy, uszu...., wykonania badań podstawowych,, kontrolne badania audiologiczne. Do oceny ogólnego stanu zdrowia, nastroju, wyników badań. Do omówienia z Lekarzem. Pozdrawiam