Co oznacza moje kołatanie serca?

Dzień dobry. Od dwóch tygodni biorę raz dziennie bibloc 5mg na podwyższone ciśnienie i wysoki puls. Ciśnienie spadło bardzo i puls też, ale ciągle gdy się położę spać albo gdy rano się obudzę to czuję jak bije mi serce i bardzo mnie to drażni. Zrobiło mi się to po tym jak się wystraszyłam, że mam podwyższone ciśnienie. Potem był stres przed każdym mierzeniem ciśnienia. Od kiedy ono spadło to już się nie stresuje ale to uczucie bicia serca cały czas jest w tych porach dnia i nie wiem co z tym zrobić. Bardzo dziękuję za odpowiedź.

Proponuję kontrolę u kardiologa, możliwe, że konieczna będzie modyfikacja leczenia lub dodatkowe badania. Pozdrawiam.