Co oznacza mokry kaszel, który się długo utrzymuje?

Witam, Od kwietnia 2018 mam męczący mokry kaszel. Kaszel pojawia się około 5 minut po przebudzeniu. Trochę pokaszlę i mi przechodzi. W ciągu dnia pokasłuję od czasu do czasu, najczęściej mam odruch takie delikatnego odcharkiwania wydzieliny. Wydzielina jest przeźroczysta. Zrobiłam RTG, spirometrię, badania krwi i moczu. Wszystkie wyniki są dobre. Lekarz nie wie o co chodzi. Czasami mam gorsze dni i czuję jakbym połknęła coś i mnie zatyka. Zdarza się również, że zimne powietrze mnie dusi i zaczynam kaszleć.

Lek. Tomasz Budlewski

wskazana konsultacja pulmonologa oraz prawdopodobnie lekarza alergologa, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić dalsza diagnostykę