Co oznacza molestowanie?

witam moja dziewczyna była molestowana teraz nie może zajśc w ciaże co on jej musiał robic ? czy to oznacza że usiał z nia uprawiac sex?

Witam Pana
Problemy z zajściem w ciążę mogą mieć bardzo dużo przyczyn od ginekologicznych do psychologicznych. W tej sprawie warto skontaktować się z specjalistą ginekologiem. Natomiast molestowanie to bardzo szeroki termin który oznacza nadużycie, przekroczenie granic w kontekście seksualnym
Anna Suligowska

W sprawie molestowania Pana dziewczyna powinna zgłosić się do psychologa, na terapię. Blokada psychiczna po takich przeżyciach może uniemożliwić podejmowanie współżycia i/lub czerpanie z niego przyjemności.
Natomiast jeśli Pan jest ciekawy, a dziewczyna nie chce rozmawiać o swojej traumie, to lepiej nie naciskać. Może Pan potwierdzać swoją obecność, wsparcie, gotowość do wysłuchania i chęć pomocy, ale presja w tej kwestii zadziała na pewno negatywnie.

http://www.krakowpsycholog.com.pl/