Co oznacza morfologia i do jakiego specjalisty się udać?

dzień dobry proszę odpowiedzieć mi o czym świadczą następujące wyniki morfologii. Leukocyty 7,4erytrocyty5,47,hemoglobina 16,6 podwyższona,inne ( Eo.bazo,Mono) 17,3- MPV 11,3. dziękuję i proszę doradzić do jakiego lekarza specjalisty się udać.
ponad rok temu

Nie podano wszystkich wartości morfologii. Są to wyniki znajdujące się w górnej granicy normy, proszę powtórzyć badanie i skontaktować się z przychodnią POZ.