Co oznacza morfologia u 4-latka?

Witam! Chce zinterpretowac wyniki morfologii mojego syna. Lat 4. Podwyzszone MID% 9 (norma0-5)MID 1,10 (0-0,95), podwyzszone GRA%54,1 (20-45) I zmniejszona ilosc LYM% 36,9 (46-76) pozostale wyniki w normie. Synek czesto skarzy sie na bole kostno stawowe, poza tym duzo spi.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest zapoznanie się ze wszystkimi wynikami. Informacja że jest w normie nie jest pełną informacją gdyż albo jest ważne którym zakresie normy się mieści. Proszę zgłosić się z dzieckiem do lekarza pediatry