Co oznacza mózgowie bez cech patologicznego wzmocnienia po CM?

BARDZO PROSZĘ O INTERPRETACJĘ WYNIKU REZONANSU \XOB\Mózgowie bez cech patologicznego wzmocnienia po CM W istocie białej podkorowej i okołokomorowej obustronnie kilkanaście drobnych obszarów wlk do 8mm-ogniska niespecyficzne,wymagają różnicowania ze zmianami o charakterze demielinizacyjnym.

Witam!
To, że nie ma cech patologicznego wzmocnienia w obrazie mózgu po kontraście to dość dobra wiadomość. Natomiast konieczna jest dalsza diagnostyka wyjaśniająca charakter tych drobnych, niespecyficznych zmian w istocie białej!
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.