Co oznacza MR głowy 27-latki?

poprosze o interpretacje mojego wyniku. jestem kobietą mam 27 lat. Badanie MR głowy wykonano w sekwencjiFSE w obrazach T1 i T2-zależnych i w sekwencji FLAIR . Bez kontrastu. Wskazania - zawroty głowy W badaniu nie uwidoczniono zmian patologicznych tkanki mózgowej w badaniu bez kontrastu. Prawidłowy sygnał tkanki korowej i podkorowej Na pograniczu skorupy i wieńca promienistego obustronnie, widoczne drobnopunktowe, promieniście ułożone, symetryczne , obszary o podwyższonym sygnale w obrazach T2-zależnych i obniżonym w sekwencji FLAIR i w obrazie T1-zależnym - jak drobne przestrzenie płynowe Virchowa - w miejscach typowych. ( sygnał płynu mózgowo-rdzeniowego) Linia środkowa mózgu bez przemieszczenia. Układ komorowy symetryczny, nieposzerzony Rezerwy płynowe przymózgowe oraz zbiorniki podstawy mózgu zachowane. Nieznacznie pogrubiałe śluzówki małżowin nosowych w obrazach T2-zależnych oraz w sekwencji FLAIR oraz nieznacznie DWI - jak zmiany obrzekowe - zapalne

MRI do interpretacji klinicznej; Jakie były objawy, wskazania do badania MRI ? Jaki stan ogólny, wyniki labor ??
OPIS MRI: niewielkie zmiany zapalne w zatokach, poza tym w granicach normy..."Badanie MR głowy wykonano w sekwencji FSE w obrazach T1 i T2-zależnych i w sekwencji FLAIR . Bez kontrastu. Wskazania - zawroty głowy W badaniu nie uwidoczniono zmian patologicznych tkanki mózgowej w badaniu bez kontrastu. Prawidłowy sygnał tkanki korowej i podkorowej Na pograniczu skorupy i wieńca promienistego obustronnie, widoczne drobnopunktowe, promieniście ułożone, symetryczne , obszary o podwyższonym sygnale w obrazach T2-zależnych i obniżonym w sekwencji FLAIR i w obrazie T1-zależnym - jak drobne przestrzenie płynowe Virchowa - w miejscach typowych. ( sygnał płynu mózgowo-rdzeniowego) Linia środkowa mózgu bez przemieszczenia. Układ komorowy symetryczny, nieposzerzony Rezerwy płynowe przymózgowe oraz zbiorniki podstawy mózgu zachowane. Nieznacznie pogrubiałe śluzówki małżowin nosowych w obrazach T2-zależnych oraz w sekwencji FLAIR oraz nieznacznie DWI - jak zmiany obrzekowe - zapalne
"