Co oznacza mrowienie po podaniu toksyny botulinowej?

witam, jestem pół roku po podaniu toksyny botulinowej w kurze łapki. Miałam również robioną korektę asymetrii ust ( lekarz podał znieczulenie w policzek)to nie zadziałało, więc podał również w usta. Ostatecznie czuję mrowienie i drętwienie lewego policzka. Proszę mi powiedzieć czy mogę mieć np. porażony nerw po iniekcji igłą? Czy można tę dolegliwość leczyć? Jeśli tak w jaki sposób? proszę o pomoc

Nie za bardzo wiadomo czy to drętwienie jest pół roku po zabiegu? Może sie zdarzyć, że wypełniacz powoduje ucisk nerwu choć zdarza się to rzadko. Tak czy inaczej warto udać się do lekarz, który wykonał zabieg, żeby zdiagnozował sytuację i być może rozpuścił wypełniacz o ile to możliwe.