Co oznacza mrowienie ręki u 24-latka?

Witam od dwóch dni czuje mrowienie lewej ręki, palcy czym to może być związane? Mam 24 lata i prowadze pracę przy komputerze. Dodam że miewam problemy z kregosłupem, miałem robione rok temu echo serca, które wyszlo prawidłowo więc nurtuje mnie skąd bierze się to mrowienie

Lek. Paweł Szadkowski

Konieczne jest poszerzenie wywiadu i badanie fizykalne. Pana objawy mogą wynikać z zespołu cieśni nadgarstka lub innej patologii. Sugeruję udać się do lekarza pierwszego kontaktu i/lub neurologa.