Co oznacza mrowienie w odbycie?

Witam mam pytanie, Od kilku dni czuje dziwne mrowienie w odbycie. Jest to bardzo irytujące i przeszkadza. Nie boli nie krwawi. Ale takie mrowienie, drgania. Moj tata miał nowotwór jelita ale sądzę że akurat to nie ma zadnego znaczenia.

Lek. Tomasz Budlewski

Być może początki hemoroidów . Proponuje udac się do lekarz rodzinnego