Co oznacza mrowienie w palcach i siniak pod oczami po porodzie?

Od porodu w prawej ręce odczuwam silne mrowienie w palcach, brak czucia, siły, palce są drętwe... Poza tym pod prawym okiem mam spory nabrzmiały (wodą??) siniec . Co to może oznaczać? Poród był naturalny, dziecko urodziło się duże (4kg). Jestem szczupłą osobą i nigdy nie miałam takiego problemu.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna ocena w badaniu bezpośrednim przez lekarza POZ i odpowiednia diagnostyka