Co oznacza na godz. 11:00 hipoechogeniczny obszar o gładkim zarysie?

witam mam na imię Monika mam 35 lat proszę o interpretację wyniku badań usg.W PP na godz 11 hipoechogeniczny obszar o gładkim zarysie zewn.,wlk 7x4mm-tu.bening.susp.W KGZ PL kilka torbieli wlk do 5mm

Lek. Paweł Szadkowski

Nie napisała pani jakiego narządu dotyczy wynik. W wyniku opisywane jest 'podejrzenie guza łagodnego'. Powinna udać się pani do lekarza prowadzącego ponieważ interpretacji można dokonać wyłącznie po zestawieniu wyniku z pani obrazem klinicznym.