Co oznacza nabłonek wielowarstwowy płaski bez neoplazji?

Witam. Proszę o interpretację wyników badań. Lekarz zlecający jest na urlopie, wizytę mam 5.09 i jestem zaniepokojona. Rozpoznanie patomorfologiczne wycinka z nadzerki: z zapaleniem nadzerkowym o dużym nasileniu i metaplazja plaskonablonkowa. Nablonek wielowarstwowy płaski bez neoplazji. Wyniki cytologii: nie stwierdzono zmian srodnablonkowych i procesu złośliwego. Czy to coś poważnego, czy mogę czekać do 5.09 czy powinnam udać się szybciej do innego lekarza, jak wygląda leczenie?

Lek. Tomasz Budlewski

nie stwierdzono procesu złośliwego, konieczna odpowiednia dalsza diagnostyka lub obserwacja. proponuję udać się do lekarza ginekologa wg ustalonego terminu.