Co oznacza nadkomorowe pobudzenie przedwczesne?

Witam, Bardzo proszę o interpretację wyników badań Holter. 144115 Qrsów Średni rytm HR 109 Max rytm HR 173 Min rytm HR 55 1 nadkomorowe pobudzenie przedwczesne 325 tachykardii

Lek. Katarzyna Szymczak

Wynik oznacza tachykardie,konieczna kontrola u kardiologa i włączenie leczenie. Jeśli​ nie badała pani tsh, sugeruję także to zrobić.
Pozdrawiam