Co oznacza nadmierna potliwość i wzrost apetytu?

Witam. Mam 18 lat i od dłuższego czasu mam problemy z nadmierna potliwością. Gdziekolwiek idę, cokolwiek robie - po prostu się ze mnie leje. W dodatku w bardzo dużych ilościach wypadają mi włosy, nie farbuje ich ani nie prostuje a mam ich coraz mniej. Pojawiły się również problemy z pęcherzem, ze snem i wzmożony apetyt. Co to może być i na jakie badania powinnam się udać?

Witam!
Wskazana konsultacja psychiatryczna. Przedstawione przez Panią objawy najprawdopodobniej mają podłoże nerwicowe i ich leczenie powinno się opierać na psychoterapii, w razie potrzeby wzmocnionej lekami p/lękowymi (SSRI). Należy także zrobić podstawowe badania laboratoryjne.
Powodzenia
W. Łuczkowski.