Co oznacza nadmierna potliwość u 22-latki?

Witam mam 22 lata i od dziecka zmagam się z nadmierną potliwoscia i brzydkim zapachem pod pachami. Wystarczy zwykłe 15 minutowe wyjście do sklepu zapach jest nie do wytrzymania Antyperspitanty drogeryjne i apteczne nie działają. Również dochodzi do tego brzydki zapach z buzi . CO może być tego przyczyną?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza dermatologa po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć