Co oznacza napięcie i drżenie rąk?

Osłabienie uczucie omdlenia a nerwica. Dobry wieczór czy życie w długim okresie stresu, niepewność i lęku może spowodować osłabienie, uczucie omdlenia, lekkiego kręcenia się w głowie bujania się podczas stania, stałe trzymającego się ogólnego napięcia, częstych bólów głowy i drżenia rąk. Czy jest to objaw choroby. Proszę o szybką odpowiedź. Z góry dziękuję.

Dzień dobry. Owszem mogą to być objawy choroby, dlatego warto udać się do lekarza pierwszego kontaktu i zrobić badania. Jednocześnie jeśli czuje Pani wciąż towarzyszący poziom niepokoju warto zastosować różne techniki relaksacyjne. Kiedy wyeliminuje Pani możliwość fizjologicznej przyczyny tych objawów, natomiast objawy pomimo prób redukcji stresu będą się utrzymywały, wskazane będzie podjęcie psychoterapii.
Pozdrawiam

http://psychoterapia-krakow.net/