Co oznacza narośl na migdale?

Dzień dobry, mam pytanie dotyczące migdałków. Od miesiąca zauważyłam, że na jednym migdałku pojawiło się coś dziwnego. Chciałabym dodać zdjęcie aby pokazać, jednak nigdzie nie widzę tutaj takiej możliwości. Z wyglądu jest podobne do migdałka przy gardle, czyli jakby migdał na migdale. Jestem osobą niepalącą i trochę niepokoi mnie to, a do lekarza rodzinnego iść tylko po to, aby pokazać kawałek dodatkowej tkanki jest raczej śmieszne. Nie ma tam śladów ropy itp. Proszę mi powiedzieć, czy jest jakaś możliwość aby zidentyfikować co to jest ? Czy jednak udać się do lekarza ? I czy można jakoś dodać tutaj zdjęcie problemu ?

Lek. Paweł Szadkowski

Trudno na podstawie opisu określić co może pani dolegać. Mogą to być migdałki kryptowate. Proszę się nie niepokoić, może pani udać się do lekarza pierwszego kontaktu, który oglądnie zmianę.