Co oznacza narośl na plecach, która powiększa się?

Witam mam narosl na plecach okolo 6 lat byla ona mala i wygladala jak pecherzyk od oparzenia taki stan utrzymywal sie dlugo.Dwa lata temu bylem u dermatologa narosl miala 6mm.Obecnie narosl powiekszyla sie teraz ma 12mm.Wyglada zle podczas ostatnio zachaczylem to i zaczelo krwawic kilka dni.Pozniej zrobil sie strup.Lekarz ogolny powiedzial ze wyglad to na zmiane nowotworowa.Co to moze byc i czy jest to zaawansowane? link do zdjec ponizej https://www.galerieallegro.pl/zdjecia2/galeria/9871584/2

Lek. Tomasz Budlewski

Konievzne wycięcie i zbadanie histopatologiczne aby ocenić rodzaj zmiany