Zapytaj lekarza

1 , 0 1 9 , 5 0 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Co oznacza nasilenie trądziku podczas leczenia Tetralysalem?

Dzień dobry! Od miesiąca zażywam tetralysal na trądzik (raz dziennie) i ok. tygodnia temu zauważyłam wysyp trądziku, który trwa do dziś. Słyszałam o pogorszeniu się cery po tygodniu, ale po 3 już nie. Od razu więc zadam swoje pytania, czy ten wysyp jest czymś normalnym przy tetralysalu, kiedy on minie i czy mogę się malować (przez 3 tygodnie nie robiłam makijażu, ale teraz to konieczność)?
KOBIETA, 18 LAT 3 miesiące temu

Wszystko dzieje się prawidłowo,skóra się oczyszcza. Tak można makijaż wykonywać. Proszę skonsultować się ze swoim lekarzem bardzo pomocne są również zabiegi peelingów medycznych.

Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej. Prowadzi Klinikę Medycyny Estetycznej.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy