Co oznacza nawracająca biegunka?

Witam. Od prawie dwóch miesięcy mam nawracajaca biegunkę. Czasami towarzyszą jej wymioty. Wszystko zaczyna się od odbijania jajkiem, przelewaniem w brzuchu, bólem brzucha. Biegunka jest wodnista i co kilka minut. Po każdym wyproznieniu mam potrzebę dalszego parcia i pozostania na toalecie. Biegunka zazwyczaj trwa od 1-4 dni później 3 dni zaparcia 3-4 dni normalnie i znów biegunka. Niezależnie od ilości i rodzaju spożywanych pokarmów zawsze wygląda to tak samo. Dziękuję za pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna gastro i kolonoskopia ogólnie diagnostyka gastrologiczna . Proszę koniecznie udac się do lekarza gastroenterologa