Co oznacza nawracający katar?

Dziecko 4 lata od dwóch lat stale nawracający gęsty zielony klejący katar. Mimo różnych metod leczenia i usunięcia trzeciego migdała katar ciągle wraca. Czy należy wykonać RTG zatok?

Lek. Wojciech Zygmunt

Myślę, że badanie jest jak najbardziej wskazane, ale musi się pani skonsultować z lekarzem pediatrą lub laryngologiem. Pozdrawiam i życzę zdrowia.