Co oznacza niekontrolowane oddawanie moczu?

Nigdy nie miałam problemu z oddawaniem moczu niestety jest to dla mnie krępująca sytuacja ze kiedy osiagam orgazm to lekko popuszczam mocz. Wiem ze istnieje kobiecy wytrysk natomiast po takim stosunku dwukrotnie powąchałam prześcieradło i czuje delikatną woń moczu natomiast śladu na przescieradle nie zostawia żółtego. A zawsze przed stosunkiem korzystam z toalety

Lek. Tomasz Budlewski

A czy na pewno to mocz ? Sadze ze jednak byłby jakiś ślad , proponuje udac się na kontrole do lekarza ginekologa