Co oznacza nieprawidłowy wynik granulocytów?

Witam. Robilam morfologie i wszystko jest ok oprócz gra% 47.5 (gdzie norma to 50/80) i pct 0.186 (norm 0.200/0.500). Dodatkowo mogę dodać, ze ostatnio prawie codziennie boli mnie głowa w części czlowo-skroniowej. Od paru dni do tygodnia zauważyłam lekkie mdłości, lekkie zawroty głowy. Przez 1.5 miesiąca byłam narażona na wzmożony stres. Z wynikami udam się do lekarza ale nie wiem czego mam sie spodziewać. Czy mogą Państwo wstępnie te zanizenia zinterpretować?

Dzień dobry. Pisze Pani o stresie, na który była narażona w w ostatnim czasie. Bardzo podobne objawy są często symptomami somatycznymi o podłożu emocjonalny. Proszę rozważyć również konsultację z psychologiem. Skuteczne strategie radzenia sobie ze stresem mogą okazać się bardzo przydatne i zniwelować opisane trudności. Pozdrawiam.