Co oznacza nieprzyjemny ból w okolicach nerek u osoby pijącej dużo wody?

Od paru tygodni czuje nieprzyjemny ból w okolcach nerek,rano i wieczorem mam opuchnięte rece i nogi (dodam ze mam zylaki na nogach)nie mam apetytu ,wrecz meczy mnie jedzenie. Pije duzo wody.W przeszlosci mialam problem z nerla.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u lekarza rodzinnego i wstępna diagnostyka laboratoryjna