Co oznacza nieprzyjemny zapach z ust po leczeniu zęba?

Mam dziure zebie w plombie dentysta mi go oworzyl i widzę ze jest nie przyjemny zapach a w srodku dziurki czarny kolor czy to jest zgorzel??? Jesli tak to mozna zab usunac czy leczyc . Dodam ze jestem na antybiotyku . Czy to jest ropa w nim jak wyciagam wate z niego to ma kolor czarny i zoltawy . Hm

Proponuję wybrać się na kolejną wizytę u lekarza prowadzącego leczenie w celu uzyskania dalszych informacji na temat Pana leczenia.