Co oznacza nierówna praca serca u dziecka?

Witam bardzo proszę o pomoc mój synek ma 3 dni i ma nierówną prace serca jest podłączony do ekg i wyniki wahają się gdy jest nerwowy 200-220 natomiast gdy zasypia spada nawet do 70 natomias drugi parametr niebieski wykres jest około 95 i spada nawet do 63 proszę o pomoc to moje pierwsze dziecko nie wiem co sie dzieje i co moze być przyczyną oraz jak to leczyć. Prosze o pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze konieczna jest konsultacja lekarza kardiologa dziecięcego i wykonanie echoserca