Co oznacza nieustanny ból po znieczuleniu zewnątrzoponowym?

Witam. 7 tygodni temu miałam znieczulenie zewnatrzoponowe. Podczas pierwszego wkłucia przez młoda p. Anasteziolog cała lewa strona samoistnie "podskoczyła" tłumaczyła to tym, ze mam krzywy kręgosłup... Kolejne wkłucie wykonał starszy lekarz- bez problemu. Około 2 tyg od porodu pojawiły się bóle kręgosłupa i problemy z lewa stronę, drętwienie, skręt szyji w lewa stronę jest niemożliwe, a podczas stanka uczucie wbijania igieł w plecy, ból towarzyszy mi cały czas. Czy to złe wkłucie jest przyczyna?

Możliwe iż to powikłania po próbach założenia cewnika ZO; proponowałabym skonsultować się z anestezjologiem, aczkolwiek myślę że dolegliwości są tymczasowe i miną.

pozdrawiam