Co oznacza nieustanny śluz?

witam miesiaczke miałam 23 września i 3 razy wspolzylam bez zabezpieczenia i skonczylo się w srodku i wspolzylam tez bez zabezpieczenia w dni płodne jestem1 dzień po dniach płodnych i mam bialy sluz nie jest go dużo ale tak do 3 razy dziennie się pojawia i w dzień plodny tez się pojawil i co może oznaczac ten sluz dziekuje
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Biały gęsty śluz z pochwy jest typowy dla dni niepłodnych - śluz zmienia się wraz z fazą cyklu owulacyjnego, czyli przed miesiączką, w trakcie jajeczkowania, po miesiączce śluz zmienia swoją barwę i konsystencję. Proponuje wykonać test ciążowy.