Co oznacza niewielka prawoboczna protruzja krążka C3-C4 wpuklająca się do prawego otworu?

Witam, mam 23lata mam juz przepukline i wypuklinę kregosłupa w odcinku piersiowym. Ostatnio zaczeła doskwierać mi szyja wiec zrobiłam badanie rezonansu ponieważ miałam nadczucie ręki prawej i z bólu było mi słabo Odebrałam wyniki i chciałabym aby ktoś mi je zinterpretował "Obrazy T1, T2 zależne, STIR, przekroje strzałkowe i osiowe. Zniesiona fizlogoliczna lordoza z dyskretnie kyfotycznym ustawieniem na poziomie C3-C5. Wysokość trzonów zachowana. Szpik kostny bez zmian sygnału. Zmniejszenie uwodzenia krążków C2-C3, C3-C4-C5 z dyskretnym obniżeniem wysokości krążka C3-C4. Niewielka prawoboczna proktuzja krążka C3-C4 wpuklająca się do prawego otworu międzykręgowego, bez cech ucisku struktur nerwowych. Przepuklin i wypuklin krążków nie stwierdzono." Byłabym ogromnie wdzieczna za wyjaśnienie o o chodzi

Opis badania MRI do interpretacji klinicznej ;
MRI OPIS : "Obrazy T1, T2 zależne, STIR, przekroje strzałkowe i osiowe.
Zniesiona fizlogoliczna lordoza z dyskretnie kyfotycznym ustawieniem na poziomie C3-C5. Wysokość trzonów zachowana. Szpik kostny bez zmian sygnału.
Zmniejszenie uwoDNIENIA krążków C2-C3, C3-C4-C5 z dyskretnym obniżeniem wysokości krążka C3-C4. Niewielka prawoboczna proktuzja krążka C3-C4 wpuklająca się do prawego otworu międzykręgowego, bez cech ucisku struktur nerwowych. Przepuklin i wypuklin krążków nie stwierdzono

MRI do interpretacji klinicznej ; zależnie od objawów, stanu pacjenta; obciążeń chorobowych!
Konieczna pełna konsultacja: wywiad, badanie, obejrzenie MRI na płycie CD
Pozdrawiam i zapraszam