Co oznacza niewielka rotoskolioza lewowypukła L kręgosłupa z wyrównaniem lordozy lędźwiowej?

Dostałam wynik Rtg: "Niewielka rotoskolioza lewowypukła L kręgosłupa z wyrównaniem lordozy lędźwiowej i poziomym ustawieniem kości krzyżowej. Zwężenie przestrzeni m-trzonowej L3/L4 i L4/L5 ze wzmożoną sklerotyzacją płytek granicznych, wałowatą osteofitozą krawędziową trzonów. Zmiany przeciążeniowe w stawach m-kręgowych L4/L5S1" Co mam dalej robić?

Opisano zmiany zwyrodnieniowe, jeżeli występują silne dolegliwości bólowe a leczenie lekami doustnymi nie pomaga wystarczająco wskazana jest konsultacja z neurochirurgiem,